Tel: 29417304 (Laura K. )  E-pasts :kurgi@kurgi.lv
Lauku sēta kurģi
IMG_1595

Par mums – Jaunsaimnieki

Runājot atklāti, bieži liekam viesiem būt pārsteigtiem . Pirmais ko parasti dzirdam ” Tik jauni saimnieki? ,  kā Jūs to varat? , Nu gan Jūs malači!”

Ja tā ir sirdslieta ko darām,tad vecumam nav nozīmes!

Kristaps Builis ir Z/s ”Kurģi” īpašnieks, atbildīgs par: tehniku, lopkopību ,lopbarības savākšana un visu pārējo – paša pamats ! Pirms tam šī saimniecība bija pazīstama kā z/s ”Lejasumpuļi” Naukšēnu novadā, taču ar īpašnieku maiņu paaudzē arī nomainījās nosaukums un vieta , tagad pazīstami kā  Z/s ”Kurģi” Valkas novadā.

Laura Buile ir Z/s ”Kurģi” priekšnieka vietniece un strādniece , atbildīga par Lauku tūrismu  Z/s ”Kurģi” un lopkopību,zirgkopību. Piedāvā apmācības jāšanas sportā un citas aktivitātes ar zirgiem,trušiem,kazām . Pasākumu organizētāja!

Protams, milzīgs Paldies par darbiem,labajiem vārdiem un atbalstu jāsaka Kristapa ģimenei,kā arī Lauras tēvam!

Lauku tūrisms

Lauku tūrisms aizsākās ar dienu,kad ierados Kurģi mājās,

Sākās ar pirmos zirgu- Aksel ,tad jau nākošo -Poteru,tad -Zuzi , un nu jau ar mazo Puiku (poniju) , pa satrpai pienāca kāda kaza un vairāki šķirnes truši!

Sākumā nemaz nebija domas par Lauku tūrismu ,taču drabojoties ar zirgiem ,pie sevis domāju,kāpēc gan nepadalīties ar šiem skaistajiem mirkļiem,ko spēj sagādāt zirgs : mierīgas pastaigas , zirga gaitas,kas ,starp citu, ļoti nomierina,  kāds aktīvāks treniņš ,kas liek pasvīst ,lai ieturētu formā gan sevi,gan zirgu, brauciens pajūgā un domāt, šāda bij mūsu senču ikdiena,kā ari iespēja kopā veidot kolosālas bildes! Kāpēc gan ne?! Tā Aizsākās doma par tūrismu, jo zinu,ka cilvēkus  arvien vairāk un vairāk spēj apburt tieši Zirgs!

Tāpēc aicinu gan lielus,gan mazus izbaudīt zirga klātbūtni!

IMG_4122

Atsauksmes

IMG_5081

Ko mēs piedāvājam

Piedāvājam jāšanas nodarbības bērniem,jauniešiem,kā arī pajūgbraucienus un ekskursijas grupām

Patīkamas cenas

nav lielas satiksmes

Pasākumu organizēšana

Izklaides ar zirgiem