Valkas novada domes atbalsts!

Šogad pieteicāmies uz Valkas novada domes organizēto projektu Grantu programma “Attīsti uzņēmējdarbību Valkas novadā”. Piedalījāmies pirmajā kārtā, tikām atbalstīti ar 1500eiro atbalstu. Projektā vēlējāmies uzlabot drošības inventāru,kā arī iegādātie Poniju bērniem un mājas lapas izstrādi,kas tiešām mums daudz nozīmē!

Esam ļoti aktīvi un vēlamies attīstīties, tādēļ šāds atbalsts mums ļoti noderēja, mēs varējām iegādāties kolosālu bērnu poniju,kurš ir tiešām atbildīgs pret bērniem,mīļš,nekož,nesper,kā arī glīts un ar labām darba spējām, šis pirkums bija ļoti vērtīgs,lai paši mazākie jātgribētāji varētu vizināties uz tiem atbilstoša izmēra zirga, kā arī turpmāk sākt trenēties jāšanas sportā,lai vēlāk nestu Valkas vārdu sacensībās!

Mums ir ļoti svarīga tūristu/jātnieku  drošība,tādēļ papildus ļoti noderīga jāšanas un drošības inventāra iegāde mums deva sirdsmieru par jātnieku drošību. Projekta ietvaros nopirkām drošības vestes bērniem, vairākas dažāda izmēra  un kvalitatīvas jāšanas ķiveres, kāpšļu siksnas mūsu abu ponija segliem,  drošības kāpšļus,kas īpaši paredzēti maziem bērniem,lai tiem neiesprūstu kāja kāpslī, kā arī parastos drošības kāpšļus un gumijas, kā arī tika iegādātas bērnu jāšanas bikses un zābaki,lai papildinātu un sekmētu labākas jāšanas prasmes! Papildus tam iegādājāmies arī vēderjostu mūsu ķēvītei Zuzei,kuras mums nebija,taču bija ļoti nepieciešama  !

Noteikti,ka esat pamanījuši,ka mums ir ļoti skaista,kvalitatīva un moderna mājas lapa,kura izmaksāja diezgan daudz. Šī mājas lapa ietver ļoti ērtu pārskatāmību ,ko mēs piedāvājam,aktualitātes, mūsu veikaliņu, utt., kā arī papildus publicitātes vietu,neskaitos sociālos portālus. Mājas lapa ļoti daudz mums nozīmē. Nu mūsu visa info. ir redzama šeit,ko arī regulāri atjaunojam!

Milzīgu Paldies Mums jāsaka Valkas novada domei par piešķirto grandu ,kas mums daudz deva!

izjāde uz PonijaPastaiga ar ponijiem grupām!1469614449036595700img_20161022_112547Mūsu t-krekli, Naukšēno novada svētki!

SHARE THIS